Do 40% mniejsze faktury za prąd i gaz

Za darmo przeanalizujemy Twoje firmowe faktury i powiemy ile możesz zaoszczędzić

Dołącz za darmo do naszych zadowolonych klubowiczów

Średnia ocena w wizytówce

:

(5.0)

Nie miałem pojęcia, że firma energetyczna sprzedawała mi prąd po zawyżonych stawkach. Pan Mateusz dopiero mi to uświadomił. Teraz płacę mniej zarówno za prąd jak i gaz.

 

Tomasz Zieliński

Jestem mile zaskoczona. Zgodnie z obietnicą płacimy mniej. Wydawało mi się, że zmiana sprzedawcy to dużo formalności ale z Klubem Taniej Energii faktycznie jest prosto i szybko. Przekazałam tylko podstawowe informacje, zaakceptowałam, a reszta działa się automatycznie.

 

Wiktoria

Bardzo przydatna usługa. Wcześniej korzystałem z usług takiej firmy w Wielkiej Brytanii. Fajnie, że w Polsce też pojawiła się taka inicjatywa bo można oszczędzać realne pieniądze- w moim przypadku około 400 zł rocznie.

 

Mateusz Czech

PROSTE KROKI

1. Prześlij fakturę


Kliknij przycisk na górze lub na dole strony i prześlij nam swoją firmową fakturę za prąd i gaz.

2. Propozycja Oszczędności

Na podstawie przesłanych danych sprawdzimy, który sprzedawca może zaproponować Ci najlepsze warunki.
Znajdziemy ofertę tańszą niż Twoja obecna.

3. Zmiana sprzedawcy

Po Twojej akceptacji zawnioskujemy o zmianę sprzedawcy. Formalności obniżymy do minimum. Ty zajmiesz się swoim biznesem, my sprawnym dokonaniem zmiany na lepsze.

4. Monitoring


Od teraz będziemy pilnować terminu zakończenia Twojej umowy. Prześlemy Ci kolejną propozycję, kiedy będzie blisko terminu jej zakończenia
Już zawsze będziesz płacił mniej.

Twoje OSZCZĘDNOŚCi

Przykład: zmiana znanego, dużego sprzedawcy energii elektrycznej na tańszego.

Zmiana sprzedawcy prądu i gazu bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zmiana sprzedawcy jest bezpieczna:

Zwracamy uwagę na termin zakończenia Twoich dotychczasowych umów.

Prąd i gaz płyną do Twojej firmy nieprzerwanie (zachowana ciągłość dostawy mediów).

Z naszych propozycji wykluczamy sprzedawców o złej reputacji na rynku.

Cały rynek Energii

Robimy to co dla zwykłej osoby jest zbyt czasochłonne.
Porównujemy wszystkie dostępne oferty na energię elektryczną i gaz. Dzięki temu możesz dokonać najlepszego wyboru.

W Polsce do sprzedaży prądu i gazu uprawnionych jest kilkadziesiąt firm!
Samodzielne wybranie najlepszego rozwiązania wymaga więc zaangażowania i zajmuje dużo czasu.

Oszczędności prąd i gaz

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Każdy klub, aby funkcjonować potrzebuje kapitału, a my chcemy być fair w stosunku do firm, które korzystają z naszych usług. Przygotowaliśmy w związku z tym dwa modele współpracy. W obu rozwiązaniach wygrywa budżet Twojej firmy. Na zawsze przestajesz niepotrzebnie przepłacać.

Sam zdecydujesz, który model bardziej Ci odpowiada:

1.  NA ZAWSZE DARMOWY ➔ prowizje za polecenie wypłacają nam firmy, które w ten sposób chcą pozyskać nowych odbiorców
lub
2. PŁATNY ➔ w tym przypadku bazujemy na tzw. „success fee”. Pobieramy 50% kwoty z zaoszczędzonych w pierwszym roku pieniędzy.

NA ZAWSZE DARMOWY

50% "SUCCESS FEE"

Często zadawane pytania

Bardzo prosto. Podajesz nam informacje na temat zużycia mediów w Twojej firmie. Najprościej przesyłając faktury, po kliknięciu przycisku na górze lub na dole strony. My na tej podstawie dopasowujemy najkorzystniejsze oferty sprzedawców prądu i gazu. W wiadomości e-mail informujemy Cię ile możesz zaoszczędzić zmieniając sprzedawcę. Po Twojej akceptacji i uzupełnieniu kilku informacji składamy wniosek w Twoim imieniu o zmianę sprzedawcy.
Ponadto pracujemy dla Ciebie od tego momentu już zawsze. Przypomnimy Ci, kiedy będzie kończyć się Twoja dotychczasowa umowa i sprawdzimy jakie aktualnie są najlepsze oferty na prąd i gaz.

Tak. W celu zwiększenia konkurencji na rynku energii została wprowadzona możliwość zmiany sprzedawcy energii elektrycznej oraz gazu. Dzięki temu między firmami jest rywalizacja, przez co są zmuszone są do walki o klienta jakością obsługi oraz cenami.

Nie. Dystrybutora nie można zmienić. Można zmienić tylko sprzedawcę. 

Dystrybutor to firma odpowiedzialna za infrastrukturę, która doprowadza prąd lub gaz do naszych budynków. 
Główny dystrybutor gazu w Polsce: PGNiG.
Główni dystrybutorzy energii elektrycznej w Polsce: Enea, Energa, Innogy, PGE, Tauron. 

Sprzedawca natomiast to firma od, której kupujemy energię elektryczną lub gaz. Przykładowo możemy znajdować się na terenie obsługiwanym przez Tauron, a samą energię kupować od Energi (która może mieć korzystniejsze stawki w danym czasie).

Żeby było taniej! Otrzymujesz to samo za mniejsze pieniądze.
Pomyśl, że angażując odrobinę swojego czasu, co roku będziesz mógł wydać swoje pieniądze na inne ważne cele. Zaangażujesz się raz, aby podać nam informacje na temat zużycia mediów, a rachunki będą niższe przez lata.

Zwracamy uwagę na okresy wypowiedzenia umów. Nigdy nie zmienimy sprzedawcy jeśli miałbyś zapłacić karę za wcześniejsze rozwiązanie umowy.

Tak. Dbamy o bezpieczeństwo. Z naszych propozycji eliminujemy podejrzane firmy oraz te, które nie cieszą się dobrą opinią.

Nie będzie przerwy w dostawie. Nowy sprzedawca, od którego Twoja firma będzie kupowała prąd lub gaz korzysta z infrastruktury dystrybutora. To dystrybutor jest odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości dostaw. Po podpisaniu nowej umowy sprzedaży zostanie odczytany stan liczników, w celu dokonania końcowego rozliczenia z dotychczasową firmą energetyczną. Jednocześnie odczytany stan licznika posłuży na potrzeby rozliczeń z nowym sprzedawcą.

Wszystkie oferty na gaz i prąd są sprawdzane średnio raz w miesiącu. Na wstępie odrzucamy nierzetelne firmy. Następnie zaglądamy do kilkuset cenników sprzedawców prądu i gazu. Na tej podstawie znajdujemy tych najtańszych. Mając informacje o poziomie zużycia mediów w Twoim gospodarstwie domowym najpierw obliczamy możliwe do osiągnięcia oszczędności, a następnie przesyłamy Ci najlepsze propozycje.

Z Klubem Taniej Energii jest to proste. Uzupełniasz podstawowe dane potrzebne do zmiany, a my w Twoim imieniu poprosimy o przygotowanie umowy z nowym sprzedawcą. Nie będziesz musiał martwić się o wypowiedzenie dotychczasowej umowy. Wszystko zostanie załatwione bez Twojej dodatkowej ingerencji. Po otrzymaniu umowy podpisujesz ją i odsyłasz. 
W odpowiednim terminie dokonywany jest odczyt liczników, abyś mógł ostatecznie rozliczyć się ze starym sprzedawcą, oraz zacząć korzystać z mediów od nowej firmy.

Masz więcej pytań? Napisz

Prześlij faktury

za prąd i gaz